Największa Konferencja Lean w Europie !

Termin: 19 - 21 kwietnia 2016

Miejsce: Sala Ziemi w Poznaniu

Ilość uczestników: ok. 2300 osób

Program: 19-20 kwietnia prelekcje praktyków (udział bezpłatny), 21 kwietnia płatne warsztaty.

Rejestracja: Poprzez stronę internetową. Rozpoczęcie zapisów 16 lutego

Catering: Organizatorzy konferencji nie zapewniają cateringu. W trakcie konferencji będzie można kupić kawę, herbatę i kanapki w MTP Cafe. Z lunchu skorzystać można z piętra restauracyjnego w pobliskiej galerii Poznań City Center.

Otwarta Konferencja Lean to wydarzenie niespotykane na skalę światową. W kwietniu 2016 roku około 2300 osób będzie uczestniczyło w największej w Europie konferencji dotyczącej Lean Management.

Od ubiegłego roku Konferencja zwiększa liczbę uczestników, dlatego ponownie na tegoroczne miejsce spotkania została wybrana najnowocześniejsza sala widowiskowo-koncertowa w Polsce - Sala Ziemi w Poznaniu. 

Niepowtarzalną atmosferę konferencji budują jej uczestnicy, jest to obowiązkowe wydarzenia dla dyrektorów, managerów i specjalistów pracujących nad ciągłą poprawą wyników w firmach. To w czasie konferencji będzie można spotkać ludzi o tych samych zainteresowaniach i problemach z którymi się mierzą na co dzień wszyscy ci którzy chcą aby ich firmy były co raz lepsze.

Od samego początku spotkanie jest organizowane przez grupę pasjonatów, których marzenie, aby dać jak największej liczbie osób możliwość poznania metodyki Lean , stało się już uznanym i zakorzenionym w środowisku spotkaniem.