Największa Konferencja Lean w Europie !

Termin: 14 - 16 kwietnia 2015

Miejsce: Sala Ziemi w Poznaniu

Ilość uczestników: 2300 osób

Program: 14-15 kwietnia prelekcje praktyków (udział bezpłatny), 16 kwietnia płatne warsztaty.

Catering: W trakcie Konferencji catering będzie obsługiwany przez firmę MTP - cennik do pobrania >>tutaj<<

Oferta hotelowa dla uczestników Konferencji:

Hotel Mercure - Initiates file downloadpobierz informację

Hotel Sheraton - Initiates file downloadpobierz informację

Otwarta Konferencja Lean to wydarzenie niespotykane na skalę światową. W kwietniu 2015 roku ponad 2300 osób będzie uczestniczyło w największej w Europie konferencji dotyczącej Lean Management.

Przełom, zmiana i inspiracja będą towarzyszyły każdemu uczestnikowi. W trakcie konferencji, będzie można poznać m.in. w jaki sposób doskonali się Toyota, jak budować wysokoefektywny przepływ i na ile czynnik ludzki może wpłynąć na sukces transformacji Lean. Jak co roku będzie można skorzystać z Leanowych inspiracji, nie zabranie też dobrych praktyk. 

Konferencja zwiększa liczbę uczestników, dlatego na tegoroczne miejsce spotkania została wybrana najnowocześniejsza sala widowiskowo-koncertowa w Polsce - Sala Ziemi w Poznaniu. 

Niepowtarzalną atmosferę konferencji budują jej uczestnicy, jest to obowiązkowe wydarzenia dla dyrektorów, managerów i specjalistów pracujących nad ciągłą poprawą wyników w firmach. To w czasie konferencji będzie można spotkać ludzi o tych samych zainteresowaniach i problemach z którymi się mierzą na co dzień wszyscy ci którzy chcą aby ich firmy były co raz lepsze.

Od samego początku spotkanie jest organizowane przez grupę pasjonatów, których marzenie, aby dać jak największej liczbie osób możliwość poznania metodyki Lean , stało się już uznanym i zakorzenionym w środowisku spotkaniem.